Baristický kurz latté art

€205
Vyprodáno Skladom (86 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
- 29.3.2023 Zvoľte variant

6 hodinový kurz Latté artu pre začiatočníkov a mierne pokročilých 

Detailné informácie

Podrobný popis

6 hodinový kurz Latté artu pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Naučíte sa správnu techniku šľahania, nalievania a taktiež postupy pre nakreslenie 3 obrázkov.

prezentace šířka

Vždy vám pošleme elektronický darčekový poukaz, môžete si však vybrať, či termín obdarovanému zvolíte, alebo necháte výber na ňom. Kliknite na zvoľte variantu a vyberte si z ponuky. 

Čo dostanete:

  • 6 hodinový praktický kurz Latté artu
  • Výuku profesionálnym baristom
  • Hojné množstvo mlieka a kávy
  • Certifikát o absolvovaní kurzu

Kurz je koncipovaný veľmi prakticky, všetko čo si ukážeme, si budete mať možnosť aj sami vyskúšať na kávovare. Ten je vám plne k dispozícií počas celého dňa. Nejde o prednášku, všetko robíte vy! Kurz je určený iba pre 5 účastníkov.

Copy of Copy of Copy of french v roce 2018

Štandardne býva na baristických kurzov úvodná teoretická časť. Tú si dovolíme vynechať a pôjdeme rovno ku kávovaru, kde sa ako prvé naučíme správnu techniku uchopenia kanvičky a nastavenie trysky tak, aby ste dokázali vyšľahať penu bez bubliniek. To je totiž základný predpoklad latté artu. Pokiaľ nie je správne našľahaná pena, obrázok nikdy nebude pekný. 

V ďalšej časti sa pozrieme na spôsob nalievania, aby sme docielili rovnomerné vylievanie mliečnej emulzie spoločne s horúcim mliekom. Bez správneho nalievania budete mať v šálke len horúce mlieko, alebo naopak iba penu. Ani jedno nie je žiaduce. 

A vo finále, najdlhšia časť, prejdeme ku kresleniu. Ukážeme si rôzne techniky ako docieliť základné obrázky. Účastník kurzu získa jednoznačný návod ako vytvoriť srdiečko, jabĺčko alebo rozetku (kvet).

Kurzy (1)

Behom tohto kurzu preniknú baristi do tajomstva cappuccina a techniky Latte Art, následne sa naučia pracovať s mliekom a to všetko pútavou a zaujímavou formou. 

  • Technika šľahania mlieka
  • Spôsoby nalievania 
  • Postupy pre docielenie obrázkov
  • Informácie o vhodných pomôckach pre prácu s mliekom

Kurz je vhodný pre začínajúcich kaviarnikov, baristov a domácich nadšencov.

Copy of Copy of Dokonalakava v roce 2018-7

Kurzy poriadame iba v Brne. Začínajú od 10:00 a končia cca o 16:00 v sídle DokonalaKava.cz na Táborské 149, 615 00 Brno.

Copy of Copy of Dokonalakava v roce 2018-8

Honza Bohatý má mnoho rokov skúseností, či už s prípravou kávových nápojov, školením ale predovšetkým s pražením. Praží našu kávu Dopraženo!. Má tak komplexný pohľad na kávu a svojim osobným prístupom a rozprávaním dokáže každého vtiahnuť do sveta kávy a zamilovať sa do nej. V tejto spoločnosti vám 6 hodín utečie ako nič.

Honza Houdek, majiteľ DokonalaKava.cz, odborník nie len na e-shop, ale taktiež vás prevedie svetom kávovarov a kávy. Viac než 6 rokov riadi stratégiu firmy, jazdí po plantážach, skúša rôzne kávy a podieľa sa na vývoji nových káv a ich zaraďovaní do sortimentu.

 ZA KAŽDÝM Z NAŠICH ZÁKAZNÍKOV SA ODOHRÁVA INÝ KÁVOVÝ PRÍBEH

prezentace šířka (5)

Kristýna Zábršová napísala recenziu na DokonalaKava.cz

O kávě Vám povídá osoba, která dělá co ji baví, je ráda, že se o svou vášeň může podělit s ostatními. A kombinace vášnivě vyprávějící osoby a vášnivěji poslouchajících nadšenců, co se chtějí dozvědět a naučit o kávě co nejvíce, je zkrátka a jednoduše TO NEJ.
Už jenom "čerstvou kávu"!

Evulik Kokindova napísala recenziu na DokonalaKava.cz

Kurz bol užasný. Naučila som sa množstvo zaujímavých vecí. Atmosféra na kurze bola tak príjemná a priateľská, že čas utekal skutočne rýchlo. Veľmi profesionálny prístup a skvelé prepojenie teórie a praxe. Budem odporúčať každému, kto chce pochopit alchímiu ohľadne prípravy espressa a cappucina  Držím palce, nech sa Vám darí a teším sa na ďalšie kurzy od Vás.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Baristické kurzy
Záruka: 1 rok
Obtížnost: začátečník, pokročilý, profesionál
Místo kurzu: 14 dní před kurzem zašleme účastníkovi pozvánku s místem a dalšími podrobnostmi
Storno podmínky: Pokud písemně (emailem) stornujete školení týden a více před termínem (nejpozději 8. den před školením), můžete si vybrat jiný termín. Při stornování školení v posledním týdnu před školením (1. - 7. den před školením), případně pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady. Pokud budete mít zájem o jiný termín v době 7 a méně dní před kurzem, lze jej změnit za 1 000 Kč
Platnost poukazu: 12 měsíců

I doma můžete mít stejně dobrou kávu jako v kavárně

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: