Tipy na vianočné darčeky - úspech zaručený

Tipy na vianočné darčeky

Rozmýšlate, čím na Vianoce potešiť svojich blízkych? Pokiaľ si bez kávy - rovnako ako vy - nevie predstaviť deň, máte vyhrané. S našimi tipmi zaručene urobíte radosť. Vyberiete úplne pre každého aj na poslednú chvíľu.

 hp-vanocni-2396x1263-originalni-tanzanie--b-2

Originálne Vianoce - cestujte s nami do Tanzánie

Darčekové balenie Dopraženo! cestovateľská edicia Tanzánia

Toto je naša prvá cestovateľská a zároveň zberateľská edicia z Tanzanie. V darčekovej krabičke dostanete 250g výberovej kávy z Tanzanie, pre ktorú sme sami vycestovali a šálok na kávu Dopraženo! Tanzania. V balení tiež nájdete odkazy na náš prvý vlog (videa z Tanzánie) a e-magazín
 
Prežite príbeh z Tanzánie s Honzou. 
 

DOPRAŽENO! Tanzánie Mwanbogolo Farm 250g

Toto je naša prvá káva s poriadnym príbehom. Vydal som sa objavovať a spoznávať plantáže v Tanzánii. A čo by to bola za návšteva plantáže, keby sme si neodviezli so sebou aj miestnu kávu.

Mal som jedinečnú možnosť poznať, ako funguje život na plantáži. Od pestovania kávovníku a starostlivosť o neho, až po zber a sušenie. A vy máte jedinečnú možnosť darovať pod stromček túto dokonalú kávu! 

Návrh bez názvu (2)

DK magazín z Tanzánie - 1. vydanie

Prvé vydanie našeho magazínu z Tanzánie. Pozrite sa na náš pohľad na to, ako sa žije v Tanzánii na českej kávovej plantáži. Na 24 stranách plných fotiek a postrehov z tejto jedinečnej africkej zeme se dozviete, že plno konceptov, které my o Afrike máme, nemusia vôbec platiť. Taktiež sa dozviete to, čo sa v Tanzanii je, jak je to s vodou, alebo nákupom plantáže.

 

 

hp-vanocni-2396x1263-kurzy--c-2

Osvedčená klasika - kurzy a degustačný set

Kurz dokonalé espresso a cappuccino na domácom kávovare

Najobľubenejší darček minulých Vianoc. 6 hodin nových informacii, úsmevou a kávy. Za jeden deň plne ovládnete svoj domácí kávovar a naučíte sa na ňom dokonalé espresso a cappuccino. Naučíte sa všetko potrebné tak, aby vaša káva chutila ako v tých  nejlepších kaviarňach. Príďte za nami stráviť príjemný víkendový deň a pritom sa naučiť dokonalú kávu.

 

Degustační set

Neviete akú kávu dať pod stromček? V našom sete nájdete prierez najobľúbenejšími kávami. Balenie obsahuje 4x120g kávy zabalenej do darčekovej krabice so značkou Dopraženo!. Zároveň na kriedovom papieri sú uvedené všetky informácie o týchto kávach. 

 

hp-vanocni-2396x1263-ona--b-2

Pre ňu - spoločne vykúzlime srdiečko

Kurz Latté pre začiatočnikov

Medzi ženami určite obľúbený darček. 6 hodinový kurz Latté artu pre začiatočnikov a mierne pokročilých. Naučíte sa správnu techniku šľahania, nalievania a tiež postupy na nakreslenie 3 obrázkov.

Najkrajšie je vždy prvé nakreslené srdiečko. 

Set per na latté art

A set per na latté art skvelo doplní kurz. Že ešte nevie žiadný obrázok? Perá sú skvelou motivaciou začať už doma zkúšať a experimentovať s obrázkami.

Šálok na cappuccino

Aj tí najnáročnejší odcenia praktickú a rokmi overenú kvalitu hrubostenného porcelánu. Udrží kávu dlhšie teplú, je absolutne hygienický, odolný proti opotrebeniu a predovšetkým sa z neho skvelo pije. Vďaka vhodne zaoblenému tvaru šálky vynikne vlastná chuť aj vôna nápoja. Váhate? Rúžová farba zaženie aj tú poslednú pochybnosť.

 

hp-vanocni-2396x1263-on--a-2 

Pre neho - hračičky pre kávových nadšencov

Ihlový distributor 

Je to tohtoročná novinka. Viete, že obdarovaný sa rád hrá s kávou a desatiné sekundy rozhodujú o kvalite extrakcie? Tak potom aj túto hračku bude potrebovať. Distribútor pomáha rovnomerne rozprestrieť kávu v páke tak, aby extrakcia prebehla rovnomerne. A táto hračka toho skvele docieli. 

Dynamometrické utláčadlo

Originálne utláčadlo od společnosti Ascaso. Ak máte kávovar tejto značky, bude skvelým doplnkom. Dynamometrické utláčadlo má nastaviteľnú silu utláčania na 15 až 21 kg, teda správny tlak pre utláčanie kávy. Skvelo sa hodí do jeho domácej výbavy k docieleniu nastavenia správnej extrakcie. Vďaka tomuto utláčadlu bude vaša káva vždy rovnako dokonalá.