O nás

Pôsobíme na trhu od roku 2015, kedy sme uviedli vlastnú značku kávy a začali organizovať školenia prípravy kávy pre verejnosť aj profesionálnych baristov. V súčasnosti máme v Brne obchod a showroom s kávou, kávovarmi a baristickým vybavením, a zároveň prevádzkujeme e-shop Dokonalakava.cz pre Českú a Slovenskú republiku.

Prioritou je pre nás dodávať zákazníkom kávu a vybavenie v najvyššej možnej kvalite, poskytovať odborné poradenstvo a starostlivosť nielen pri nákupe, ale tiež v prípade riešenia reklamácií. Vždy sa snažíme o rýchlu komunikáciu a spoľahlivý servis. Ponúkame sortiment výhradne od dodávateľov, ku ktorým máme sami dôveru a ktorý dôkladne preverujeme. 

Pravidelne sa vzdelávame a je pre nás tiež dôležité predávať a zdieľať informácie o káve a jej príprave v podobe článkov, videí, odborných školení aj osobných odporúčaní, pretože veríme, že si každý môže pripraviť svoju šálku dokonalej kávy. 

Naša káva Dopraženo!

Kladieme dôraz na to, aby sa káva dostala k zákazníkovi čo najčerstvejšia a k hlavnej filozofii značky Dopraženo! patrí rešpekt k rozmanitosti druhov kávových zŕn aj individuálnym chuťovým preferenciám ich konzumentov. Preto sa snažíme ponúknuť spektrum káv s rôznou intenzitou a stupňom praženia od svetlého po tmavé.

Dokonalá káva je pre nás synonymom takej chuti, ktorá najlepšie vystihuje konkrétny profil vybranej kávy, je stopercentne čerstvá a kvalitne pripravená. 

Baristické kurzy

Naše kurzy sú jedinečné svojim poňatím, v ktorom sa snažíme o vyváženosť medzi teóriou a praxou a zároveň zohľadnením domácich podmienok, ktoré nie sú vždy ideálne. Učíme prípravu espressa, cappuccina a základy latte artu, a snažíme sa načrtnúť širšie súvislosti spojené s prípravou kávy tak, aby si záujemcovia odniesli nielen konkrétne rady a návody, ale boli tiež neskôr schopný sami o príprave kávy premýšľať a tvorivo s ňou pracovať.

S kým sa pri komunikácii s nami stretnete:

_LJS7187572

Jan Houdek - majiteľ firmy

Záľuba v káve a podnikateľský zámer uviesť na trh vlastnú značky definitívne určili Honzove profesné smerovanie. Od roku 2015, kedy spoločne s Richardom Stehlíkom založili firmu, sa káva a všetko s ňou spojené stala doslova jeho životným štýlom.

Honzovou hlavnou doménou je marketing, sociálne siete a e-shop Dokonalakava.cz, ktorý je jeho dieťaťom a srdcovou záležitosťou. Najväčšiu radosť mi ale robia služby zákazníkom a následne ich spokojné ohlasy. Rád sa inšpiruje a učí od špecialistov a skúsených firiem, pretože verí, že rozvoj a rast je podmienený stálym vzdelávaním a získavaním nových podnetov. 

Prial by si, aby sa Dokonalakava.cz stala synonymom kvality a prvou voľbou zákazníkov pri výbere kávy a vybavenia pre domácich aj profesionálnych baristov. Jeho najobľúbenejšou kávou je espresso z kávy Po Italsku.

Mail: jan.houdek@dokonalakava.cz

 

_LJS0858

Radim Bartoš - zamestnanec

Ako študent vysokej školy prišiel Radim do firmy za ponukou brigády. Práca s kávou ho začala natoľko baviť, že keď prišla ponuka stálej pracovnej pozície, nemohol odmietnuť. Má rozmanité úlohy, medzi ktoré patrí nákup tovaru, komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi a expedícia tovaru.

Má skvelý organizačný talent, ktorý je poznať nielen na usporiadaní materiálu v sklade, ale napríklad aj pri riešení dynamických zmien v rozvrhu kurzov. Teší ho servis zákazníkom a mnohokrát ojedinelé dotazy a pripomienky berie ako výzvu aj motiváciu. Vždy sa snaží o spokojnosť všetkých strán. 

Najčastejšie pije espresso z kávy Po Italsku, ktorá nikdy nesmie chýbať na mlynčeku, radosť mu ale robia aj limitované edície káv Dopraženo!, z posledných napríklad svetlo pražený Monsoon.

mlady podnikatel

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie