Kávovar Ascaso Big Dream dvojskupinový

€12 880,07
Na objednávku (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.3.2023

Profesionálny dvojskupinový kávovar od spoločnosti Ascaso, vhodný pre veľké prevádzky

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálny kávovar od značky Ascaso sa vyznačuje designovými prvkami. Rôzne farebné variácie kávovaru v kombinácií s drevenými doplnkami zaisto zapôsobí na vaších hostí. 

Design

Telo kávovaru je vyrobené z jedinečnej nerezovej ocele a vonkajší plášť z ocele nazývanej Baydur. Časti, ktoré prichádzajú do styku s vodou sú vyrobené z nezávadnej a vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Skĺbi tak mechanickú odolnosť, odolnosť voči vysokým teplotám, vodotesný interiér a pri tom vyzdvihuje moderný dizajn.

ergonomia-barista-cze_1024x1024

K daľším designovým doplnkom k tomuto kávovaru patria úchyty a páky ze dreva (možnosť aj vlastného výberu dreva), LED diódy a podsvietením pracovnej plochy a rôzne farebné kombinácie (až 250 farieb).

 

Technológie 

Nerezové telo aj súčasti

Kávovar, jeho základňa a vnútorné časti sú vyrobene kompletne z nerezovej ocele. To zaručuje tomuto prístroju vysokú kvalitu a spoľahlivosť.BIG DREAM 2GR sin carroceria copia

Multi-boiler systém

Multi-boiler tehnológia ja založená na viacerých skupinách, samostatne oddelených. Každý z boilerov má na starosti svoj vlastný okruh, jeden hlavy kávovaru, daľší má na starosti ohrev vody, a daľší paru. Pracujú nezávisle na sebe. Každý má svoj autonomný vykurovací systém, bezpečnostné zariadenie a presnú elektronickú reguláciu teploty.

Vďaka týmto oddeleným skupinám, pomáha šetriť energiu (je možnosť vypnúť alebo zapnúť každú skupinu osobitne), nehrozia žiadne výkyvy teplôt u daných skupín, zaručuje neustály prísun pary s konštantnou teplotou. V prípade poruchy jednej skupiny, ostatné budú pokračovať v činnosti. Jednoducho opraviteľné.

esquema-agua-2

 

Trojitá kontrola teploty

Veľká výhoda Big Dreamu spočíva v tom, že je možné kontrolovať a nastavovať teplotu na každej hlave zvlášť bez toho, aby to nejak ovplyvnilo zvyšok procesu prípravy kávy. Každá hlava má svoj vlastný teplotný okruh, ktorý môžete kontrolovať a meniť na digitálnom displeji. Tento systém zaisťuje aj vysokú teplotnú stabilitu ohrievanej vody. Je možné teplotu nastaviť veľmi presne, až na desatiny stupňa. Tým je možné z každej kávy dostať úplné maximum, ako chuti tak aj vône.

3-control-temp

Nastavitelnosť teploty 

Každá hlava môže pracovať úplne nezávisle od ostatných a ich ľahké ovládanie na displeji kávovaru zaručí dokonalú presnosť (na desatinu stupňa). Teplota vody je kontrolovaná samostatne na každej hlave pomocou senzora. Tieto senzory nahradili klasický mechanický termostat. Týmto je zaručená teplotná stabilita v každej hlave kávovaru, sú eliminované mechanické závady, a hlavne sú tým značne obmedzené teplotné výkyvy v každej z hláv.

3-control-display

 

 Hlavné prednosti prístroja

 • Celý kávovar aj komponenty sú vyrobené zo 100% nerezovej ocele
 • Technológia Multi-boiler
 • Nezávislý parný bojler
 • Tepelne izolované bojlery aj hlavy kávovaru
 • Nastaviteľná teplota pre hlavy aj parný bojler
 • Digitálna obrazovka na teplotu / časovač pre každou hlavu
 • Tepelná stabilita (+/- 0.2ºC)
 • Veľmi rýchle predehrievanie
 • Energeticky úsporný (-40%)
 • Duální výber vody
 • Presná regulácia teploty vody
 • Výkonná parná tryska
 • Vysoko kvalitne filtry z nerezovej ocele AISI 304
 • Nastaviteľný ohrev šálok (30 - 60ºC)
 • Mnoho barevných variací

 

Farebné kombinácie

LED osvetlenie

LED svetlá zaisťujú osvetlenie pracovnej plochy a dopomáhajú baristovi pri príprave kávy.

Najmodernejšie LED diódy na tlačidlách kávovaru ponúkajú mnoho farebných kombinácií (až 256). Obe LED zóny sa môžu na sebe nezávisle vypínať a zapínať.

botonera-colores

Ale to nie je všetko, čo firma Ascaso ponúka. Nepreberná škála farebných kombinácií kávovaru dopomôže k zladeniu Vám aj vašej kaviarni. Základnými farbami sú: čierna, biela, modrá, zelená a krémová. Ďalej spoločnosť Ascaso ponúka okrem 5 základných farieb ďalších až 250 farebných možností kávovaru.

RAL-chart

  

Technické parametre

     
Dĺžka/výška/šírka (mm)   930x554x593  
Elektrické napájanie 230 V   5445 W 50-60 Hz  
Váha (kg)   71  
Kapacita bojleru (L)   8  
Počet trysiek na paru/vodu   2/1  
Merač tlaku   Áno  
Rotačné čerpadlo   Áno  
Sitka na jednu/dve dávky a slepé   1/2/1  
Odtokový ventil   Áno  
Dotykový displej   Áno  
Vypúšťací/pojistný ventil   Áno  
Osvietenie pracovnej desky   Áno  

 

Dodatočné parametre

Kategória: Profesionálne kávovary
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 100 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: